Mototurystyczny Rajd Kopernika

 

Już od jutra rozpoczną się zapisy na Mototurystyczny Rajd Kopernika 2020. Do wyboru oferujemy dwie trasy ROAD oraz ADVENTURE.

Trasa ROAD będzie prowadziła po drogach asfaltowych a uczestniczyć w niej będą mogły motocykle wszystkich typów od pojemności 125cm3 w górę.

Trasa ADVENTURE wymagająca sporych umiejętności oraz techniki, prowadzi głównie przez szeroko pojęte bezdroża, ta trasa będzie jedynie dla dużych enduro od 550cm3 w górę.

 Baza rajdu znajdowała będzie się na terenie Parku Dworskiego w Niedźwiedziu (koło Wąbrzeźna), a START rajdu z Toruńskiej Motoareny. W związku z obecnie zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, rajd będzie wydarzeniem jednodniowym. Dla osób przybywających z daleka jesteśmy w stanie udostępnić pole namiotowe. 

Cena za udział w rajdzie to 100 zł za osobę.

 

ZAPISY NA MOTOTURYSTYCZNY RAJD KOPERNIKA ROZPOCZNĄ SIĘ

20 CZERWCA 2020R.

 

MOTOTURYSTYCZNY RAJD KOPERNIKA 2020

 

Grupa Mototurystyka.com.pl znowu w akcji !

Już 1 sierpnia 2020 roku chcemy zaprosić was na Mototurystyczny Rajd Kopernika! 


Mieliście szansę zasmakować z czym je się rajdy motocyklowe podczas tegorocznego wyjątkowego rozpoczęcia sezonu, wielu z was pozytywnie odebrało naszą propozycje z tego też powodu zorganizowaliśmy dla was coś wyjątkowego.  


Przygotowaliśmy dwie trasy szosową i offroadową, które prowadzą przez nasze piękne województwo Kujawsko-Pomorskie. Zapisy na rajd rozpoczną się wkrótce, ale musicie być czujni bo liczba miejsc będzie ograniczona.


Mototurystyczny Rajd Kopernika to jeden z cyklu czterech rajdów, które biorą udział w pucharze rajdów. 


Więcej informacji wkrótce!

 1,210 total views,  2 views today